Tenis PRO

Treningi zawodnicze, sparingi, udział w turniejach

Z myślą o młodych zawodnikach chcących rozwijać się tenisowo i brać czynny udział we współzawodnictwie na arenie krajowej i międzynarodowej, Akademia Tenisowa Warszawianka połączyła siły z Gawłowski Tennis Academy i stworzyła idealne warunki do intensywnego trenowania i planowania indywidualnej ścieżki sportowego rozwoju. 

Program Tenis PRO

 

Skierowany jest do młodych osób, dla których tenis stał się stylem życia - nastawionych na ciężką pracę, poświęcenie, wysiłek fizyczny i psychiczny, a także ogromne zaangażowanie i samodyscyplinę.

 

Każdy uczestnik programu jest pod indywidualną opieką trenera prowadzącego, a także Michała Gawłowskiego - Head Coach'a GTA, który osobiście angażuje się w rozwój zawodnika, służy pomocą, dzieli się swoim doświadczeniem zawodniczym oraz trenerskim.

 

Tworzona jest indywidualna ścieżka rozwoju kariery tenisowej, która obejmuje właściwy dobór treningów oraz plan turniejowy.

 

Program szkoleniowy bierze pod uwagę rozwój anatomiczny zawodnika i dopasowuje obciążenia do możliwości organizmu tak, aby nie zaburzyć procesu rozwoju.

Podstawowe wersje programu Tenis PRO

Full time

Codzienne treningi w okresie od 1 do 12 miesięcy. Pełen cykl treningowy obejmujący 4 godziny tenisa oraz 1 godzinę zajęć ogólnorozwojowych

Part time

Treningi obejmujące połowę godzin zajęć całościowych. Zawodnik uczęszcza na treningi w porze porannej lub porze wieczornej

Wakacje

Okres treningowy obejmuje okres wakacji letnich i zimowych

Umów się na spotkanie
 

STudiuj i graj w usa

Pomoc w znalezieniu uczelni